O nas

About
https://tesoro-krakow.pl/wp-content/uploads/2020/03/NOC5260-e1583363925251-435x675.jpg

welcome

Tesoro

BEAUTY SALON

Zjawiskowe rzęsy i pięknie wystylizowane dłonie to specjalność Tesoro. To miejsce lubiane przez Klientki, w którym czas mija bardzo szybko. Wszystko dzięki wyjątkowej atmosferze i rozmowom, które sprawiają, że chce się tu wracać.
Tesoro to także miejsce znane z efektownej stylizacji paznokci. Dostępne są tu różne rodzaje manicure, w tym hybrydowy i żelowy. Każda stylizacja przeprowadzana jest z wykorzystaniem lakierów renomowanych marek, które długo utrzymają się na płytce paznokcia i nie niszczą jej delikatnej struktury. Kosmetyczki zatrudnione w salonie chętnie realizują pomysły Klientek – są w stanie namalować na paznokciach artystyczne wzory oraz korzystają z naklejek. Chętnie także doradzają Klientkom modne kolory i desenie.
Specjalnością salonu jest stylizacja rzęs i brwi. Wykonujemy przedłużanie rzęs wszystkich objętościach od klasycznej 1:1 do 4-6D. Laminacja rzęs i brwi to nasza nowość, która już podbiła serca wielu klientek. Pracujemy na produktach wyłącznie najwyższej jakości, dlatego gwarantujemy pożądany efekt i trwałość aplikacji.
Tesoro zlokalizowane jest w Krakowie przy al. Kijowskiej 57. Klienci mogą pozostawiać samochody na bezpłatnym parkingu przed lokalem

Video presention

przestrzeń twojego piękna

Testimonials

Team

Nasz zespół